Препарат високоактивних, конкурентоздатних бульбочкових бактерій для передпосівної обробки насіння сої

590

Arrow Left Copy Created with Sketch. Arrow Left Copy Created with Sketch.

РИЗОАКТИВ 1 л

590 грн

Препарат високоактивних, конкурентоздатних бульбочкових бактерій для передпосівної обробки насіння сої

рідина Рідина
1 л Фасування
6 міс Термін придатності
+5…+18° С Температура зберігання
5·109 КУО/мл/г Титр, КУО/мл/г препарату:
Дозволений для органічного виробництва
-
+

Характеристики

Діюча речовина

Три штами бульбочкових бактерій Bradyrhizobium japonicum

Цільові культури

Соя

Призначення

Покращення азотного живлення рослин сої шляхом ефективного здійснення процесу біологічної фіксації азоту

Механізм дії

Бульбочкові бактерії Bradyrhizobium japonicum вступають в симбіотичні стосунки з рослинами сої, здійснюють процес біологічної фіксації азоту, покращуючи їх азотне живлення.

В препараті поєднано три високоактивні штами азотфіксувальних бактерій Bradyrhizobium japonicum, які крім симбіотичних (вірулентність, конкурентоздатність, нітрогеназна активність), характеризуються рядом специфічних властивостей, що забезпечує кращий розвиток кореневої системи. Різні швидкості росту біоагентів підвищують імовірність утворення симбіотичного апарату (бульбочок) в продовж вегетації культури. Також дані штами володіють високою адаптивною здатністю до різних ґрунтових та погодних умов

Особливості застосування

Препарат Ризоактив випускається в трьох марках, Р (рідкий), Т (на основі торфу), В (на основі активованого вугілля), завдяки чому може використовуватися для передпосівної обробки насіння в господарствах з різним технічним оснащенням (ручна обробка, безпосередньо в сівалках, обробка за допомогою протруювальних машин)

Норма витрат

Норма витрат на 1 т насіння: 2 л

Відео

Переваги
 • Висока нітрогеназна активність
 • Збільшення врожайності на 0,25 – 0,6 т/га
 • Підвищення якості насіння за вмістом білка на 2,0 – 2,5%
 • Можливість завчасної обробки
 • Широкий діапазон способів обробки
 • Толерантність до ряду пестицидів

Інструкція до застосування

Завантажити Переглянути

Прайс - лист

Завантажити

Додаткові файли

Завантажити

Відгуки

 • Бойко Станіслав Миколайович, директор ПП «Бойко»

  March 1, 2019 10:13

  Користуємось інокулянтом Ризоактив вже 4 роки і змінювати його не плануємо. «Навіщо мені шукати інший? Якість є, результат є!». Як це й заведено у невеликих господарствах, інокулянт ми купуємо на декілька власників. А з фасуванням інокулянту Ризоактив та його ціною – це для нас найоптимальніший варіант.

 • Дмитрій Леонідович, директор ТОВ «Агро Тракт»

  March 9, 2019 14:32

  Ґрунти в господарстві бідні на гумус, тому змушений постійно експериментувати з підбором інокулянту. «Комусь, знаєте, одразу пощастило, а я щастя роблю своїми руками. Через це й такий вимогливий, коли інокулянти обираю». Цього року я спробував використати Ризоактив (рідку та торф’яну форми), а також іноземний інокулянт. «Там, де рідким обробив, результат найкращий. І бульбочки є, і верхівка рясно до росту пішла». Інші два біопрепарати проявили себе на цьому угідді менш вдало. «Бульбочок поменше та й не на всій ділянці поля».

 • Горобець Василь Петрович, директор СФГ «Слобіцьке»

  March 19, 2019 09:08

  Мали досвід користування різними інокулянтами, але врешті віддали перевагу Ризоактиву. Все нас влаштовує: завжди швидка та зручна доставка, інокулянт розфасований у пачки по 2 кг за доступною ціною, перевірку на формування бульбочок інокулянт пройшов, з випробовуванням несприятливою погодою впорався!

Залишити відгук

Тут ви можете залишити відгук про товар, або поділитись враженнями з іншими покупцями та допомогти нам покарщити нашу продукцію.