Ми створюємо інновації та перетворюємо їх в цінності для Світу!

Ярослав Чабанюк

Генеральний директор, доктор сільськогосподарських наук

Наша компанія є абсолютним лідером серед компаній з виробництва біологічних продуктів. За допомогою наших препаратів кожен аграрій може зміцнити або замінити слабкі складові свого виробництва новітніми біологічними розробками від «BioNorma».

«BioNorma в основі життя!» – цей принцип оптимізації та органічності всіх процесів стосується як діяльності зсередини холдингу, так і формування зовнішньої політики компанії. Ми спілкуємось з аграріями, вивчаємо досвід найкращих компаній світу, беремо студентів на стажування та формуємо з них молодий, сучасний колектив із новим баченням. Ми віримо, що майбутнє полягає в налагоджені тісних зв’язків, які дозволять продукувати нові ідеї та інтегровані рішення.

Buy Flagyl

American Safe Pharmacy Online buyantibiotics24.com offers a choice of over-the-counter antibiotics. You can buy Flagyl from us at a bargain price. We are always waiting for you.

Ampicillin Online

The online pharmacy big-pharmacy24.com has ampicillin for sale without a prescription. Also on our website you can see Ampicillin 500mg price. Our discounts are waiting for you.

Відповідальність, технології та досвід є запорукою ефективного втілення інновацій в життя.

КОМПАНІЯ Є БАГАТОГРАННОЮ СКЛАДНОЮ СТРУКТУРОЮ, ЩО ВКЛЮЧАЄ:

  • Приватний інститут, що займається науковим консалтингом та фундаментальними розробками в галузях агрономії, біотехнології, мікробіології і екології
  • Сучасне виробництво біологічних препаратів
  • Відділення з супроводу та дистрибуції готових продуктів

Переваги

Лідер на ринку України у секторі малих та середніх господарств

Стабільне зростання індикатора довіри до продукту серед покупців

Кваліфікований індивідуальний консалтинг та професійний супровід продуктів

Найбільший портфель біологічних продуктів в Україні

Унікальна власна колекція агрономічно-корисних мікроорганізмів

Безперервна селекція біоагентів для новітніх розробок

Команда

Чабанюк Ярослав Васильович

Генеральний директор

Бровко Ірина Степанівна

Виконавчий директор

Подгурська Ірина Олександрівна

Керівник випробувальної лабораторії

Чернов Евгеній Олександрович

Керівник фінансового відділу

Затулін Дмитро Олександрович

Головний бухгалтер групи компаній BioNorma

Карпенко Юлія Олегівна

Головний бухгалтер Інститут Агробіології

Романюк Вадим Валентинович

Керівник відділу матеріально-технічного забезпечення

Козловська Леся Миколаївна

Керівник HR відділу

Партнери

Переваги співробітництва з ГК «BioNorma» вже оцінено лідерами аграрного ринку. З партнерами нас пов’язують довгострокові відносини, що базуються на довірі та тісній професійний співпраці.

Відгуки

Дмитро Зулінський

Директор із продажу ПП «Фірма «Бершадь Агроплюс»

Команда, яку зібрав Ярослав Чабанюк, завжди готова надати якісну консультацію. З людьми, які знають та люблять свою справу, легко та приємно працювати!

Анна Кулак

Комерцiйний директор ПП «НВП Вiват»

З ГК «БІОНОРМА» співпрацюємо тривалий час, понад вісім років. Ми реалізуємо інокулянт Ризоактив від часу його появи на ринку. І давно вже відмітили його високу ефективність та дієвість, підтвердженням цього є щорічне збільшення обсягів продажу.

Віталій Оверченко

Директор ТОВ «Сатіва»

Результат - це і є найкраща презентація. На прикладі інокулянту, ГК «БІОНОРМА, ми неодноразово пересвідчилися, що наші спеціалісти вміють створювати біологічні препарати високої якості.

Дмитро Шацман

Співвласник, один із керівників групи компаній АМГ

Ми продаємо інокулянт Ризоактив вже третій рік, і відгуки тільки позитивні. Якщо порівнювати його з іноземними аналогами, які є на сьогоднішній день на українському ринку, то він не тільки істотно дешевше, але і не поступається за ефективністю.

Майкл Жемайель

Керівник департаменту поставок групи компаній Агрохолдинг «Руно»

Компанія препаратом цілком задоволена. Раніше ми закуповували іноземні препарати, але використовуючи інокулянт Ризоактив, я пересвідчився - з українським препаратом можна отримати хорошу якість за прийнятну ціну.

Іван Демчук

Директор ПП «Демчук»

Головний критерій при виборі інокулянту – аби утворювались бульбочки «щоб працював та, звичайно ж, доступна ціна». Ризоактивом користуються вже два роки поспіль і наразі марку змінювати не планує.

Олександр Ярошенко

Директор СФГ «Залісся 2007»

Вже п’ять років поспіль користуюся інокулянтом Ризоактив. Довіряю йому, бо і у сприятливу погоду, і у такі роки, як цей (через вологу різних хвороб вистачає) – завжди на корінні сої є бульбочки. За роки використання, показники врожайності ніколи не падали нижче відмітки у 25 ц/га.