Виробництво BioNorma – це створений з нуля біотехнологічний підрозділ компанії, що розвивався крок за кроком на засадах максимально якісних наукових підходів та впровадження на кожному етапі сучасних технологій.

Підрозділ має лінію виготовлення рідких та сипучих продуктів, лінію виготовлення гранульованих продуктів, лінію фасування препаратів, склади сировини, тари та готової продукції з особливими умовами зберігання.
Якість продукції перевіряється лабораторією контролю якості на усіх етапах виробництва. Контролюється чистота культури в кінцевому препараті з подальшою видачею сертифікату якості на кожну виробничу партію.

Проводиться регулярна перевірка чистоти виробничих приміщень, обладнання та повітря робочих зон.

Здійснюється багатоступенева підготовка води та повітря, які використовуються в технологічних процесах. Ретельно відбирається сировина для виготовлення продукції компанії, де перевага надається лише перевіреним постачальникам.

Переваги
  • Власні наукові розробки
  • Відсутність залежності від сировини
  • Виробництво рідких та гранульованих препаратів
  • Можливість виробництва об’єму препаратів під замовлення

Приєднуйтесь до команди!

Якщо ви бажаєте приєднатись до нашої команди у відділ виробництва та почати свою кар'єру у сучасній компанії - заповніть форму зворотнього зв'язку. Ми завжди шукаємо талановитих співробітників, можливо це саме ти.

    Завантажити резюме