Всеукраїнський Аграрний Саміт – як все було 05.11.2020

На сучасному ринку від швидкості прийняття рішень безпосередньо залежить успішність бізнесу і агросфера не є виключенням.

Тому, компанією Бізнес Конструктор, спільно з експертами та однодумцями з агроринку, було розроблено унікальний захід «Всеукраїнський аграрний саміт» який відбувся 5 листопада у Києві. Генеральним спонсором події виступила компанія BioNorma – український виробник біопрепаратів для рослинництва і власне засновник компанії Чабанюк Ярослав, який розповідав про привабливість інвестування у розвиток біотехнологій в рослинництві.

Також, серед інших учасників на саміті, Кирило Куницький, поділився своїм досвідом, на тему: Як зробити команду рушійною силою.

Велика кількість кейсів прозвучала зі сцени та онлайн включень від провідних експертів агроринку, юристів та банкірів, зокрема представниця ЕБРР розповіла про можливості кредитування агропідприємств, власник компанії Smart Farming поділився новітніми фінтех розробками для оптимізації роботи з земельним банком та точним землеробством.

Було розкрито велику кількість питань, які турбують аграріїв щодня.

Такий формат заходу в агросфері проводився вперше і сподіваємось не в останнє, адже обмін корисною інформацією, досвідом та інсайтами дає змогу розуміти ринок, бути в курсі нових тенденцій та власне розвивати свій бізнес, свої скіли.

Інші новини