Серфінг в аграрному бізнесі або як мчати на повних вітрилах!

Сьогодні Група Компаній «BioNorma» об`єднує три великі напрямки, насамперед це наука, який представлений Інститутом Агробіології. Наступні – виробництво біопрепаратів та консалтингові послуги в агробізнесі!
В найближчому майбутньому будуть відкриті ще декілька нових напрямків.
Усе це є підтвердженням того, що свого часу було обрано правильний курс розвитку! І наші амбітні цілі виправдались !
Є очевидним, що успіх будь-якої компанії незалежно від того, є вона великою чи малою, приватною чи державною, напряму залежить від її репутації, яка в свою чергу визначається якістю послуг, рівнем професіоналізму співробітників, відгуками клієнтів та партнерів!


З активним розвитком аграрної галузі України та відновленням інноваційної складової ми прагнемо показати, що в Україні є якісні, професійні, сучасні наукові установи, яким є що запропонувати вимогливим клієнтам!
Щоденно ми демонструємо нашу орієнтацію на міжнародні стандарти та надаємо відповідний сервіс.
Ми змінили вимоги до працівників, насамперед, щодо філософії їх роботи. У кожного з нас є розуміння, що клієнт – це першочергове, те на що потрібно орієнтуватись. Зміна цієї філософії потребувала, як заміни працівників, так і навчальних підходів за якими ми обирали та навчали нових.
Завданням працівника є не тільки надати ту послугу за якою до них звертаються, але і передбачити що може знадобитись клієнту в той чи інший час і вчасно запропонувати це!
Особисто для мене найбільшим викликом було забезпечити системний розвиток компанії і її перетворення у більш якісний статус.
Я вважаю нам це вдалось !
Найскладнішим було, щось змінювати. Складно було пояснювати, чому потрібно змінювати стандарти мислення та поведінки. Зараз, коли є воля та готовність менеджменту, це відбувається значно легше. Насправді такі зміни відбуваються зараз в будь-якому бізнесі!
Ми спостерігаємо зростання ділової активності в аграрній сфері, що ще більше пожвавлює інтерес до інновацій!
Місією компанії є створення інновацій та перетворення їх у цінності для світу!
Самоціллю кожного працівника є щодня прагнути більшого!

Інші новини