Новинка ГК «БІОНОРМА» викликала жвавий інтерес на «АгроВесні-2019»

У Вашої компанії чимала експозиція на нинішній виставці. Як давно Ви берете участь у цій виставці і які враження від цьогорічної виставки? Наскільки великий інтерес відвідувачів до Вашого стенду?

Наша компанія вже 7 років поспіль презентує свої біопрепарати на цій виставці. В цьому році я бачу великий інтерес до нашої експозиції. В перші два дні до нас підходило дуже багато людей. Серед них було багато наших давніх клієнтів, які купують у нас біопрепарати вже не перший рік. І вони прийшли до нас, щоб отримати інформацію про наші новинки.

Що Ви нового демонстрували на цьогорічній виставці?

ГК «БІОНОРМА» продемонструвала всім учасниками виставки дві лінійки препаратів.

Лінійка інокулянтів: біопрепарати симбіотичних азотфіксувальних бактерій – Ризоактив, Ризоактив Концентрат, Ризоактив Бобові. Застосування яких поліпшує азотне живлення сої та інших бобових культур, покращує їх ріст,  підвищує врожайність та якість насіння.

Лінійка Біонорма: біопрепарати корисних ґрунтових мікроорганізмів – Біонорма Азот, Біонорма Фосфор, Біонорма Pseudomonas. Застосування яких сприятиме живленню рослин, їх активному росту та розвитку, захисту від хвороб, а також відновленню родючості ґрунту.

Але мабуть найбільше зацікавлення у відвідувачів, викликав інокулянт – Ризоактив Концентрат. Ризоактив Концентрат став першим вітчизняним інокулянтом з титром 10 млрд. бактерій в одиниці об’єму. Унікальна композиція діючих чинників препарату забезпечує йому цілу низку переваг. Серед них — підвищений хемотаксис до кореневих ексудатів, підвищена нітрогеназна активність порівняно з типовими штамами, підвищений синтез полісахаридів, який робить препарат стабільнішим, а також високий синергічний ефект компонентів препарату.

Як гості виставки відреагували на цю новинку?

Фермери, з якими ми вже встигли поспілкуватися на виставці, розповіли, що вже давно очікували появу нового продукту. Адже ми анонсували його заздалегідь.  А зараз відвідувачі нашого стенду вперше могли ознайомитися з результатом тривалої праці нашої команди. Тож до Ризоактив Концентрат був прикутий великий інтерес. Ми активно приймали замовлення на препарат, консультували відвідувачів з приводу всіх нюансів використання нового продукту.

Чому фахівці так очікували на Ваш препарат?

Річ у тім, що в деяких місцевостях України існують проблеми з використанням інокулянтів. Всі ми знаємо, що для формування симбіозу потрібні оптимальні кліматичні умови —певний рівень вологості ґрунту, стабільна температура. А останнім часом в різних частинах України на більшій чи меншій території залежно від року навесні спостерігається брак вологи в грунті, який інколи супроводжується ще й екстремальними температурами. Вже в квітні може фіксуватися температура, характерна для літа. Трапляються як різкі потепління, так і різкі похолодання.

І завдяки високій концентрації та низці інших унікальних властивостей наш новий продукт є ефективним не тільки за оптимальних умов, а й за несприятливих. Таким чином, Ризоактив Концентрат дозволить отримати високий результат по всій території України, і за будь-яких кліматичних сюрпризів, яких останнім часом значно почастішало.

Інокулянти на українському ринку продають ціла низка компаній, але Ви створили такий концентрований препарат першими. Не поділитеся секретом — як Вам це вдалося?

Мабуть, насамперед тому, що ми маємо чудову команду професіоналів: науковців, агрономів, менеджерів – тут  зібрані кращі із кращих. Завдяки цьому в групі компаній «БІОНОРМА» сильні і науковий напрямок, який розробляє нові продукти і здійснює наукові дослідження так і консалтинг, який просуває нові продукти на ринок та здійснює подальший супровід.

Інші новини