ДЕСТРУКТОР ЦЕЛЮЛОЗИ – ЗАБАГАНКА ЧИ НЕОБХІДНІСТЬ?

XXI століття стало не тільки інформаційною ерою та епохою швидких змін у всіх сферах життя людства, а й принесло нові тенденції в технологіях вирощування сількогосподарської продукції. Ні для кого не секрет, що біопрепарати крокують впевненою ходою та займають свою важливу нішу в агросекторі.

Однією з категорій біопрепаратів, яка відома на сьогоднішній день є препарати-деструктори. Важко уявити, що ще 10 років тому про дані продукти знали тільки з чуток! Окрім цільового спрямування – прискорення деструкції рослинних решток будь-якого походження, ці препарати володіють додатковими функціями: покращення фітосанітарного складу грунту, збагачення його природним вуглецем та азотом, підвищення продуктивності послідуючих культур. Зазвичай, діючі речовини препарату – мікроміцети та бактерії, дія яких спрямована на деструкцію рослинних решток. Найефетивніші – мікроміцети роду Trichoderma та бактерії родів Pseudomonas та Paenibacillus.

Деякі господарства досі використовують старі методи розкладання рослинних решток – внесення азотних добрив у великій кількості. Цей процес є дуже дороговартістний. Тому вискокваліфіковані агрономи та керівники господарств вже давно оцінили доцільність використання деструкторів на основі мікроорганізмів, адже окрім високої ефетивності, вартість на 1 га в порівнянні з добривами нижча щонайманше в 1,5 рази. Для активації діючих агентів целюлозоруйнуючих препаратів, можна також вносити мінімальні дози азоту (10-20 кг/га). Деякі виробники даного сегменту біопрепаратів заявляють про те, що за використання їх продуктів не потрібно взагалі використовувати азотні добрива, але ця заява всього на всього низький маркетинговий хід, який знижує довіру до даних компаній.

Новинкою даного сезону є препарат БІОНОРМА ДЕСТРУКТОР, це нове покоління деструкторів. На відміну від попередика ДЕСТРУКТОРА ЦЕЛЮЛОЗИ, ефективність якого перевірили на власному досвіді десятки тисяч аграріїв по всіх регіонах України, новий продукт має рідку препаративну форму та ще вищу ефективність! Головним секретом успіху цього продукту є провідні технології, що використані в розробці препарату, професійна команда виробників та високоактивні штами діючих мікроорганізмів, що селекціоновані в лабораторії ІНСТИТУТУ АГРОБІОЛОГІЇ.
Зважаючі на широко відомі факти, слід заключити, що даний сегмент продуктів міцно закріпив себе за званням «необхідність», адже піклуючись про землю – ми піклуємося впершу чергу про своє майбутнє та майбутнє своїх дітей!

Інші новини