Як обрати гібрид кукурудзи?

Сьогодні на ринку можна знайти багато різних гібридів. Як зрозуміти, який потрібен саме вам? 

Ми підготували для Вас кілька рекомендацій.

Перш за все радимо визначитися з метою вирощування кукурудзи: на зерно, на силос, для виробництва крохмалю чи спирту. Справа в тому, що у генетиці гібридів виробник закладає формування різних речовин у неоднаковій кількості, і краще чітко знати як використовуватиметься зібраний урожай.

Далі слід розібратися з природно-кліматичною зоною та потенціалом кожного окремого поля у господарстві, оскільки за родючістю ґрунтів, вологозабезпеченням і попередниками поля можуть суттєво відрізнятися навіть у одному господарстві. Тому у межах одного господарства рекомендуємо використовувати гібриди з різним потенціалом врожайності, різними строками дозрівання, густотою стояння Це дозволить не лише оптимізувати строки посіву та збору, але й зменшити такі природні ризики як, скажімо, прохолодне літо чи недостатня кількість опадів. Отже, необхідно врахувати суму активних температур, середню багаторічну суму опадів за вегетацію, оцінити вірогідність весняних заморозків, посухи та дату початку осінніх опадів. Орієнтовним умовним показником є група стиглості в систематиці ФАО.

Що таке ФАО? Як правильно вибрати насіння за ФАО?

Гібриди кукурудзи розрізняють за групами стиглості та за показником числа ФАО. Модель систематизації даних по скоростиглості кукурудзи розроблена і впроваджена в життя організацією з питань продовольства та сільського господарства при ООН (Food and Agricultural Organization) або скорочено FAO (ФАО).

Відповідно до цієї класифікації всі гібриди кукурудзи були поділені на дев’ять основних груп, а за основу систематики були взяті цифри від 100 до 999. У цій системі сотні вказують на приналежність гібрида до тієї чи іншої групи стиглості, а десятки – на положення гібрида в цій групі. В межах однієї групи різні гібриди будуть відрізнятися тривалістю періоду вегетації.

Наприклад, за показниками ФАО розрізняю 6 груп стиглості:

  • 100-149 – дуже ранньостиглі гібриди (необхідна сума активних температур – 2100 ° С, сума ефективних температур 850-900 ° С, 12-14 листків, вегетаційний період – 80-90 дн.);
  •  150-199 – ранньостиглі гібриди (необхідна сума активних температур – 2200 ° С, сума ефективних температур 900-1000 ° С, у культури 12-14 листків, вегетаційний період – 90-100 дн.);
  • 200-299 – середньоранні гібриди (необхідна сума активних температур – 2400 ° С, сума ефективних температур 1100° С, у культури 14-16 листкі, вегетаційний період – 100-115 дн.);
  • 300-399 – середньостиглі гібриди (необхідна сума активних температур – 2600 ° С, сума ефективних температур 1150° С, у культури 17-18 листків, вегетаційний період – 115-120 дн.);
  •  400-499 – середньопізні гібриди (необхідна сума активних температур – 2800 ° С, сума ефективних температур 1200° С, у культури 19-20 листків, вегетаційний період – 120-130 дн.);
  •  500-600 – пізньостиглі гібриди (необхідна сума активних температур – 2900 – 3000 ° С, сума ефективних температур 1250-1300° С, у культури 21-23 листка, вегетаційний період – 135-140 дн.);
  • понад 600 – дуже пізньостиглі гібриди (необхідна сума активних температур – від 3000 ° С, сума ефективних температур быльше 1350° С, у культури быльше ныж 23 листка).

 

Ця єдина система визначення різних гібридів була впроваджена для того, щоб скажімо гібрид кукурудзи по системі ФАО з позначенням «250» в різних країнах світу з різними агроклиматическими умовами розумівся однаково і не створював плутанину,  як це відбувалося раніше.

Для України, співвідношення відносної зрілості до числа ФАО буде виглядати приблизно так:

– ФАО 100 – 70 днів;

– ФАО 150 – 75 днів;

– ФАО 200 – 80 днів;

– ФАО 250 – 85 днів;

– ФАО 300 – 90 днів;

– ФАО 350 – 95 днів;

– ФАО 400 – 100 днів;

– ФАО 450 – 105 днів;

– ФАО 500 – 110 днів;

– ФАО 550 – 115 днів.

Метод підбору гібридів кукурудзи по ФАО дозволяє аграріям заздалегідь і точно визначати, чи встигне визріти конкретний гібрид чи ні.

Хотілося б відзначити, що чим нижче число ФАО, тим ранньостигліший гібрид і тим швидше він віддає вологу, що особливо важливо при вирощуванні на зерно. З іншого боку, генетично закладений потенціал продуктивності у більш пізніх гібридів завжди вище, ніж у ранньостиглих, а тому гібриди з високим показником ФАО урожайніші.

Потенціал врожайності

Потенціал урожайності гібриду – головний параметр, за яким обирають кукурудзу. Агрономи у першу чергу дивляться саме на урожайність і цікавляться саме нею, обираючи новий гібрид.

Вологовіддача

Якщо потенціал урожайності гібрида дуже високий, але низька вологовіддача, на великі прибутки розраховувати не доводиться. Тому швидка вологовіддача є однією з тих ознак, на які слід звертати увагу. Адже швидка вологовіддача дає змогу зібрати урожай у заздалегідь сплановані терміни, а також суттєво заощадити на досушуванні зерна.

Посухостійкість

В умовах, коли українська зона достатнього зволоження поступово, але впевнено, перетворюється на зону зволоження недостатнього, посухостійкість стає важливою ознакою. У регіонах, де річна кількість опадів вже зараз становить 330-360 мм, агрономи насамперед дивляться саме на стійкість до посухи. Експерти насіннєвих компаній зазначають, що такий підхід цілком розумний і виправданий.

В останні роки основний лімітуючий фактор під час вирощування кукурудзи – це волога і майже завжди він залежить від рівня вологозабезпеченості. Тому слід обирати гібриди, які будуть давати стабільну урожайність навіть за недостатнього зволоження. Радимо при виборі гібриду  насамперед дивляться саме на стійкість до посухи.

Холодостійкість

Холодостійкість важлива ознака. Адже саме холодостійкість дасть змогу:

  • проводити сівбу в більш ранні строки (за температури ґрунту на глибині загортання насіння +7-8°С);
  • змістити терміни збирання кукурудзу на більш ранні;
  • зменшити вплив страхових гербіцидів, під час застосуванні їх після похолодання.

 

Швидкий стартовий ріст

Цей критерій дозволяє культурі бути більш конкурентноздатною порівняно з бур’янами.

Стійкість до хвороб

Впродовж періоду вегетації, навіть і при зберіганні, кукурудзу уражують понад 100 видів грибів та бактерій, деякі вірусні й мікоплазмові хвороби.

Багато захворювань кукурудзи присутні у прихованому вигляді в ґрунті. Їх складно виявити, а як наслідок цього, в подальшому і уникнути зараження, навіть при дотриманні правильної сівозміни та  всіх агротехнічних заходів. Це в першу чергу може проявитись в господарствах які вирощують кукурудзу в монокультурі 6 і більше років на одному місці. Тому слід обирати  стійкі до захворювань гібриди кукурудзи. Це дозволить значно заощадити на фунгіцидах, або не застосовувати їх зовсім.

Стійкість до вилягання

Цей показник важливий при зборі врожаю кукурудзи. Збирання стійких до вилягання гібридів проходить набагато легше, швидше і без особливих втрат, а також дозволяє розтягнути період збирання в часі при виникненні несприятливих умов.

Який ви б не обрали гібрид для вирощування, ми  рекомендуємо для підвищення  врожайності використовувати біологічні препарати. Фахівцями провідної української компанії в сфері біотехнологій розроблено біопрепарат Біонорма Азот.

Особливість препарату Біонорма Азот в тому, що він здатний оптимізувати азотне живлення за рахунок вільноживучих азотфіксувальних бактерії роду  Azotobacter та  розкрити природний потенціал до росту кожної рослини. 

 

Інші новини